100 dni na zwrot

DARMOWA DOSTAWA od 50,00 zł

Zamów telefonicznie+48725402560
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koszule szyte na miarę

Witaj w konfiguratorze koszuli szytej na miarę

W kolejnych krokach dokonasz wyboru tkaniny oraz pozostałych elementów koszuli, która zostanie uszyta tylko dla Ciebie. 

 

Rozpocznij konfigurację koszuli

  Podanie wymiarówKoszula powstanie na bazie wymiarów jakie nam podasz, dlatego to bardzo ważne aby zostały pobrane we właściwy sposób.

Dla Twojej wygody stworzyliśmy dwie drogi podania wymiarów:A - Na podstawie wymiarów Twojej sylwetki

B - Na podstawie Twojej ulubionej koszuliZdecydowanie rekomendujemy wariant B i zmierzenie ulubionej koszuli - po prostu połóż ją na podłodze i podaj w konfiguratorze poszczególne wartości. Jeśli chcesz np. dłuższy rękaw, podaj nam wartość powiększoną do oczekiwanej długości. Jeśli zależy Ci na koszuli bardziej dopasowanej podaj nam wymiary odpowiednio pomniejszone w stosunku do koszuli, którą mierzysz.

 

Przed zakończeniem składania zamówienia upewnij się, że podałeś właściwe wymiary.Zdjęcie Twojej sylwetki 

Dużym ułatwieniem podczas konstruowania Twojej koszuli jest możliwość zobaczenia Twojej sylwetki. Zachęcamy zatem do przesłania do nas drogą mailową Twojego zdjęcia wykonanego np przed lustrem. Zdjęcie wyślij na adres: kontakt@pewienpan.pl z podaniem imienia i nazwiska lub numeru zamówienia. Przesłanie zdjęcia nie jest konieczne, ale zdecydowanie ułatwi nam realizację.Rozpocznij konfigurację koszuli

Ważne

 

Czas realizacji zamówienia na koszulę wynosi około 4 tygodnie. Koszula na miarę jest usługą w pełni personalizowaną. Dlatego nie będziesz miał możliwości skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy. Nadal jednak będziesz mógł skorzystać z prawa do złożenia reklamacji konsumenckiej.
pixel