100 dni na zwrot

DARMOWA DOSTAWA od 50,00 zł

Zamów telefonicznie+48725402560
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zegarki męskie eleganckie

( ilość produktów: 28 )

Witamy Państwa w świecie wyjątkowych zegarków. W tym dziale zobaczycie zegarki z pięknej kolekcji oryginalnych replik zegarków męskich na łańcuszku, a także stylowych zegarków kieszonkowych. Wszystkie modele są utrzymane w duchu klasycznej elegancji i stanowią doskonałe uzupełnienie ubioru eleganckiego mężczyzny. Te niezwykłe wisiory i klasyczne cebule mogą być najpiękniejszym prezentem dla miłośnika przedmiotów z duszą. Dostępne u nas są dwa rodzaje zegarków retro: kwarcowe oraz nakręcane ręcznie. Każdy model, to osobna historia, którą zamknięto w grawerowanych kopertach pod bogato zdobionymi cyferblatami. Zapraszamy do podziwiania naszych Drobin Czasu...

Zegarki kieszonkowe w stylu retro

Czy pamiętacie zegarki, które były noszone na łańcuszku przypiętym do kamizelki mężczyzny? Ten łańcuszek nazywamy dewizką, a zegarki na nich zawieszone zawsze budziły emocje.

My mężczyźni kochamy gadżety, a szczególnie stare zegarki kieszonkowe. Mimo posiadania telefonu komórkowego wielu z nas nie rozstaje się z zegarkiem. Miłością do zegarków pałali także nasi dziadowie, dlatego zegarki z dewizką mogły być ówczesnym symbolem męskości.

Każdy zegarek kieszonkowy, który tutaj znajdziecie, to współczesna replika modelu sprzed lat. Część kolekcji stanowią zegarki w stylu vintage, ale projektowane współcześnie z zachowaniem tej klasycznej stylistyki. Zobaczcie ich przepiękne koperty i stylizowane wskazówki. Największym ich smaczkiem jest fakt, że to mechanizmy wymagające ręcznego nakręcania. Dlatego posiadacz takiego cacka, musi wyrobić w sobie obowiązek codziennego nakręcania mechanizmu zegarka, ponieważ nie będzie wiedział, która jest godzina.

Te unikatowe męskie zegarki mechaniczne pochodzą od zaprzyjaźnionej z nami firmy, z którą współpracujemy już od 2012 roku. Nigdy nie zawiedliśmy się na jakości, a przede wszystkim obsłudze serwisowej. Każdy model zegarka, ma unikatową nazwę, która w jakimś sensie kojarzy się z zamieszczonym na zegarku wzorem, kształtem cyferblatu czy historią jaka się z nim kojarzy.

Zegarek z dewizką budzi emocje

Gdzie nosić zegarek z dewizką? To przede wszystkim oryginalny męski gadżet, który można założyć na jakąś wyjątkową okazję. Kupują je panowie na swój ślub, kolekcjonerzy oraz miłośnicy stylu vintage lub epoki parowozowej zwanej steampunk. Często zamawiają je Panie z myślą o oryginalnym męskim prezencie, a to dobry pomysł, ponieważ każdy zegarek jest zapakowany w eleganckie pudełko.

Czy można grawerować taki elegancki zegarek? Tak. Wiele modeli zegarków retro z naszej kolekcji posiada miejsce gdzie taki grawer można wykonać. Za niewielką opłatą wykonanie monogramu lub krótkiej dedykacji zlecimy na Państwa zlecenie rzemieślnikowi. Zatem jeśli macie Państwo wolę wykonania grawera na zegarku, prosimy wcześniej upewnić się, czy dany model ma na to miejsce. W tym celu zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową.

pixel