100 dni na zwrot

DARMOWA DOSTAWA od 50,00 zł

Zamów telefonicznie+48725402560
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sklep internetowy z elegancką modą męską | Pewien Pan

Pewien Pan to nie tylko sklep internetowy z elegancką modą męską. Sprzedaż w internecie dodatków i odzieży męskiej stanowiła początek naszej działalności, jednak dzisiaj nasza firma to większa organizacja. Po kilku latach doświadczenia oraz budowania marki, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności. W Łodzi, która jest także siedzibą naszej firmy prowadzimy także dwa sklepy stacjonarne. Dzięki temu wreszcie mogliśmy poznać osobiście naszych Klientów oraz dać im możliwość odbiorów osobistych.

Łódź, Zielona 30 – Pierwszy sklep z krawatami i fularami z jedwabiu. Sklep z garniturami

Pierwszy butik otworzyliśmy w roku 2016 w łódzkiej dzielnicy Polesie pod adresem Zielona 30. To tutaj obok oferty eleganckich ubrań męskich i dodatków rozpoczęliśmy świadczyć usługi krawieckie. Pierwsze garnitury szyte na miarę opuściły nasz sklep w maju 2016 roku. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane tak, aby tworzyło kameralny klimat, ale z dużą dawką elegancji.

Ciemne kolory i dobrej jakości światło miało wyeksponować piękno naszych eleganckich akcesoriów męskich. Projekty mebli były przygotowane z myślą o każdym detalu. Przewidzieliśmy dwie przestrzenie - osobną dla ubrań i osobną dla mniejszych dodatków. Każda grupa dodatków otrzymała własne miejsce. Krawaty oraz fulary specjalne ekspozytory w centralnym miejscu sklepu. Dla much do koszul wykonano specjalne półki mieszczące się za ladą. W centralnym miejscu znalazły się poszetki. Dla nich zamówiliśmy drewnianą kratownicę, gdzie każda jedwabna czy wełniana poszetka ma swoje oddzielne miejsce. Dzięki temu Klient z łatwością może zobaczyć jej całe piękno.

Najbardziej charakterystycznym elementem sklepu na Zielonej 30 jest antresola oraz prowadzące do niej zakręcane schody z mahoniu. Według odwiedzających nas Klientów robią ogromne wrażenie i sprawiają, że wnętrza nie da się zapomnieć.

Łódź, Nawrot 7 – Garnitury szyte na miarę oraz sklep z elegancką odzieżą męską

Dzień otwarcia (7 grudnia 2019) drugiego sklepu oraz pracowni krawieckiej przy Nawrot 7 był wyjątkowy. Przede wszystkim ze względu na dużą ilość gości, która tego dnia odpowiedziała na nasze zaproszenie. Był także najważniejszy gość Pan Tadeusz Baś. To znany wielu łodzianom mistrz krawiectwa, który przez lata prowadził tą pracownię. Od tego dnia staramy się godnie kontynuować krawiecką historię. Mamy do tego dobre podstawy, ponieważ Marcin Bogusławski, obecny właściciel i krawiec jest uczniem Ś.P. Kazimierza Pery, wybitnego krawca, konstruktora oraz nauczyciela.

Nowy sklep, to także zmieniona aranżacja. Dominuje tutaj kolor granatowy. Dodatki to brązy, biel oraz kolor złoty. Przestrzeń jest podzielona na dwie strefy. Pierwsza część sklepowa z dużą ilością mebli eksponujących nasze krawaty, poszetki czy szelki męskie oraz koszule. W jej centralnej części są szafy z garniturami i spodniami męskimi. Natomiast druga strefa, to miejsce na spotkania z Klientami, którzy składają zamówienia na usługi krawieckie. Są tutaj wygodne fotele oraz przymierzalnia z dużym lustrem i drewnianym wieszakiem na garnitur – tak zwany kamerdyner.

W atelier przy Nawrot 7 zamówisz garnitur szyty na miarę, koszulę szytą na miarę a także zlecisz wszelkiego rodzaju naprawy i przeróbki krawieckie. Także tutaj znajdziesz wszystkie oferowane przez sklep internetowy dodatki oraz eleganckie ubrania męskie w tym także spodnie chino czy bawełniane koszuli polo. Dla Klientów o standardowych wymiarach prowadzimy sprzedaż koszul męskich RTW uszytych z wysokiej jakości włoskich tkanin typu oxford oraz twill.

Nie da się wszystkiego opowiedzieć. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych sklepów w Łodzi i osobistego spotkania w świecie eleganckiej mody męskiej.

Bądź z nami na bieżąco: Facebook, Instagram oraz Pinterest.

Zespół PewienPan.pl

Polecane

pixel