100 dni na zwrot

DARMOWA DOSTAWA od 50,00 zł

Zamów telefonicznie+48725402560
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Unikatowe spinki do mankietów

( ilość produktów: 17 )

Detale czynią każdą stylizację wyjątkową i dodają jej pikanterii. Ważne jest zwracanie uwagi na szczegóły, nawet jeśli pozornie wydają Ci się mało istotne. Nawet niewielkie spinki do mankietów mogą zwrócić uwagę Tej, na którą czekasz...

Spinki do mankietów personalizowane

Kompletując ubranie i dodatki posługujemy się schematami, które najbardziej nam odpowiadają. Najzwyczajniej w świecie idziemy na łatwiznę nie zwracając uwagi na szczegóły. Jeśli jednak macie ochotę na stworzenie niepowtarzalnego wrażenia, poświęćcie chwilę na rzetelny wybór dodatków – w tym przypadku na spinki mankietowe personalizowane. Zobaczycie jak zestaw z klasycznym garniturem nabierze blasku i wyróżni Was w towarzystwie.

Sięgając ręką na powitanie, spod rękawa marynarki wysuwa się kawałek koszuli oraz personalizowana spinka mankietowa. Wykonana z dbałością o detale i zaprojektowana tak, że nikt nie przejdzie obojętny. Jej główka, to prawdziwy mechanizm zegarka. Jest tak niewielki, że aby zobaczyć jego trybiki potrzebujesz szkła powiększającego. Taki okaz, musi budzić zainteresowanie, każdy chce zobaczyć ją dłużej, zaczynają zwracać na Ciebie uwagę.

Spinki mankietowe handmade

Aby wykonać taką personalizowaną spinkę mankietową potrzeba czasu. Najpierw wnętrza starych zegarków muszą zostać przygotowane. Są czyszczone, szlifowane oraz pozbawiane wystających elementów. Przychodzi czas na mocowanie do zapinki. Niektóre z tych oryginalnych spinek do mankietów, to jedynie artystyczna mozaika przypadkowo ułożonych zębatek oraz drobnych elementów. Zostały zatopione w żywicy, czasem na kolorowym tle. Wiele wzorów spinek posiada motyw związany z jakimś hobby na przykład z aparatem fotograficznym. Niektóre zaś nawiązują do ważnych wydarzeń w życiu – spinka z maleńkim wózkiem dziecięcym. Na koszyczku spinki lub jej zapince, można wykona grawer z ważną dla Ciebie datą lub z imieniem ukochanej. Ważne, aby dotyczyła Ciebie. Tylko tak personalizowana spinka do mankietów zostanie z Tobą na dłużej i będzie przypominał Ci coś bardzo ważnego.

pixel