100 dni na zwrot

DARMOWA DOSTAWA od 50,00 zł

Zamów telefonicznie+48725402560
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koszule na wymiar

2020-01-27
Koszule na wymiar

Wpływ internetu na naszą codzienność łamie następną barierę. To chyba kolejny poziom ułatwień jakie stwarzają nam technologie, bo dzięki nim na ekranie komputera możemy stworzyć w pełni personalizowaną koszulę szytą dla nas na miarę.

Szycie koszul na miarę

Kiedy latem 2017 roku opowiedziałem o swoim pomyśle programistom, panowie uśmiechnęli się. Ich miny wyrażały wątpliwość w powodzenie mojego projektu. Ja jednak ze zdecydowaniem potwierdziłem postawione im zadanie i przedstawiłem oczekiwania.

W ten sposób złożyłem zamówienie na zaprogramowanie aplikacji "Konfigurator koszuli na miarę", która przez stronę sklepu internetowego umożliwi użytkownikowi złożenie zamówienia na w pełni personalizowaną koszulę. W efekcie Klient ma otrzymać wysokiej jakości koszulę uszytą w systemie, który w ofertach "w realu" nazywamy MTM (Made to Measure czyli uszyta na miarę).

Jak działa internetowy konfigurator koszuli szytej na miarę?

Podstawowymi zasadami jakimi kierowaliśmy się podczas budowania konfiguratora były intuicyjność oraz przejrzystość. W ten sposób cały system oparliśmy o metodę "kolejnych kroków". Użytkownik po zapoznaniu się ze stroną informacyjną konfiguratora rozpoczyna tworzenie swojej koszuli.

Zaczynamy od wyboru tkaniny. Oferta zawiera 60 wzorów tkanin z czystej bawełny pochodzącej z dwóch tkalni włoskich oraz jednej czeskiej. Wybierając tkaninę, od razu otrzymujemy informację o końcowej cenie koszuli.

Następnie decydujemy o tym czy koszula ma być luźna czy dopasowana. Dalej przechodzimy do menu pozwalającego wybrać jeden z sześciu kształtów kołnierzy. Są to jedne z najbardziej znanych i popularnych kształtów wśród mężczyzn.

W kolejnym kroku decydujemy o sposobie wykonania listwy frontowej, po czym przechodzimy do katalogu mankietów. Do wyboru są trzy mankiety zapinane na guzik i trzy mankiety podwójne zapinane na spinki.

Wisienką na torcie jest haftowany monogram. W przedostatnim kroku wybieramy miejsce wykonania, treść oraz kolor nici liter monogramu.

Ostatnim i najważniejszym etapem jest podanie wymiarów, które umożliwią nam konstrukcję oraz uszycie koszuli. Zdecydowaliśmy się na pewne ułatwienie dla użytkownika dając możliwość wyboru sposobu podania wymiarów.

Klient może podać wymiary swojego ciała na podstawie rysunku awatara, na którym umieściliśmy miejsca pomiarów. Druga możliwość, to zwymiarowanie własnej ulubionej koszuli i wpisanie do formularza wartości wskazanych na zamieszczonym schemacie.

Zalety koszuli szytej w systemie MTM

Personalizacja! To podstawowa zaleta kupowania koszuli szytej na miarę. Masz wpływ niemal na każdy element koszuli - od tkaniny do dopasowania. Nie mają wówczas znaczenia pewne dysproporcje, które często uniemożliwiają kupno koszuli w sklepie. Koszule na miarę, to wyjątkowy komfort podczas noszenia. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom obwodów do długości, koszula wygląda bardzo naturalnie na sylwetce i nie zakłóca naturalnej budowy ciała.

Żadnych kompromisów! Nie musisz rezygnować z ulubionego koloru, ponieważ akurat ten nie jest dostępny w Twoim rozmiarze. To Ty decydujesz - chcesz w koszuli z tkaniny w bengalski prążek mieć podwójne mankiety? Proszę bardzo! Oferty sklepowe nie dają takiej możliwości.

Jakość przede wszystkim! Twoja koszula zostanie uszyta w Polsce, przez Zespół świetnych fachowców. Cały proces technologiczny jest podporządkowany zamówieniom indywidualnym przez co, żaden z zamówionych przez Ciebie elementów nie zostanie pominięty. Nasze koszule są szyte na specjalnych zwijaczach bieliźnianych zapewniających delikatne i wygodnie szwy, stębnowania mają gęstość 8 ściegów na 1 cm, a doły szwów bocznych wzmacniamy dodatkowymi klinami.

Krawiec przez internet?

W pewnym sensie można tak to określić. Pamiętajmy jednak, że konfigurator jest jedynie narzędziem do przygotowania zamówienia. Nie stosujemy żadnych magicznych automatów, a jedynie ludzkie ręce. Dlatego upłyną około 4 tygodnie aż otrzymasz swoją koszulę.

Po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o przesłanie zdjęć Twojej sylwetki. Takie fotografie pomogą kostruktorowi lepiej uwzględnić proporcje Twojego ciała. Być może ktoś z naszego Zespołu skontaktuje się z Tobą w celu omówienia dodatkowych szczegółów. To wszytko po to, aby końcowy efekt Cię naprawę zachwycił.

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora - https://pewienpan.pl/Koszule-szyte-na-miare-ccms-pol-31.html

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel